Hi, How Can We Help You?
  • info@lailatekstil.com
  • Yakuplu Mah. Dereboyu Cad. Haramidere Beysan Sanayi Sitesi Ufuk İş Hanı No:11/4 Beylikdüzü İstanbul

About Us

Hakkımızda

Biz Kimiz

Pazarda 1992'den Beri Üstün Bir Tekstil Markası

Laila 1992 yılından bu yana Lale’lide boy gösteren köklü bir markadır. Firmamız, yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimlerle beraber üretim bazında kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeden yıllardır üretimini sürdürmektedir. Firmamızı tekstil piyasasındaki firmalardan farklı kılan en temel özellikler, tasarım, ürün çeşitliliği, özgünlük, ihtişam ve bir o kadar da üretim ve kalitenin en üst seviyede tutulmasıdır. Firmamız 2 büyük fabrikasında %100 çalışma kapasitesi ile müşterilerinin arz ve taleplerini memnuniyet ile karşılamaktadır. Bayan hazır giyim sektöründe her zaman son teknoloji kullanan Laila Giyim kendi yarattığı özel stili, yeniliklerin izinde olması, moda ve renkleri ustalıkla tasarımlarına yansıtması, yüksek kalitedeki kumaşları üstün işçilikle buluşturması ile sektörde her zaman zirvede yer almıştır.

 

Koleksiyonumuz bluz, elbise, tayt, eşofman takımları, t-shirt, swit’ den oluşmaktadır. Viskon, kadife, polar, velsoft, lacoste, kürk, sendi, ikiiplik, üçiplik, glarya, interlok kumaşlarından oluşan modellerimiz yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında büyük beğeni toplamıştır. Laila koleksiyonlarında büyük beden ihtiyaçlarını karşılayacak beden çeşitliliği bulunmaktadır.

 

Laila başta KAZAKİSTAN, İSRAİL, IRAK, SURİYE, AZERBEYCAN, CEZAYİR, FAS, MISIR, KATAR, BAE, DUBAİ, TAİLAND olmak üzere birçok Asya ve Afrika ülkesine yaptığı ihracatların yanı sıra; ABD, İNGİLTERE, UKRAYNA, RUSYA, ALMANYA, FRANSA, İTALYA gibi birçok ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

 

Firmamız 1992 yılından bu yana sadece TOPTAN İHRACAT yapmaktaydı. Bu geçen zaman zarfının ardından son yıllardaki tanınmışlık ve bilinirlikten sebep olarak firmamız 2020 yılında perakende sektörüne ortak fikirler doğrultusunda girmeye karar vermiştir. Bunun neticesinde Laila’ yı 2020 yılından itibaren bir çok parkende online satış yapan Pazar yeri sitelerinde ve kendi sitesi olan www.lailaonline.com üzerinden takip edip, güncel modelleri görebilir ve dilediğince alışveriş yapabilirsiniz.

 

Unutmayın, Güzelliğinizi göz kamaştıran şıklığınızla buluşturmak için LAİLA ‘yı tercih edebilirsiniz. Lailaonline bütün müşterilerine güvenli ve sağlıklı alışverişler diler.

Our Fabric Textiles Services Manufacture
Found In 1996

  • We check for your current dental situation and decide treatment
  • Our specialists will take care of your smile with dedication
  • We run periodic check-ups to ensure your teeth are good

INDUSTRIES & PRODUCTION

Your Business Grow & Successful

Fabric Treatment
We do execute stabilization including reweaving & stitch repair details.
01
02
Artistic Direction
Assist collection strategies, storage, application and pest production management.
Satin weaving
Continuous weft yarn, with as few interruptions of warp as it possible.
03
04
Fabric Dyeing
Transfer dyes from aqueous solution onto the fiber surface & diffusion.

Stone Work Embroidery

Consequat mauris nunc congue nisi vitae suscipit tellus mauris.

45 +

Different kind texttile
products

25 +

Years Of Working Experience

325 +

Trusted Satisfied
Clients

WELL DESIGNED

We Provide Clothes More Than Just Stitched Fabric

FABLIO is the largest peer-to-peer comparison initiative in the textile industry. It tracks the apparel material and home textile sector’s progress toward more sustainable materials sourcing, as well as alignment with global effort. Besides the regular production became the largest exporter.

Textile
90%
Fabric
80%